Водія тернопільської маршрутки побили за те, що він ледь не влаштував аварію

У Тернополі маршрутки періодично влаштовують перегони, наражаючи пасажирів на небезпеку. Так 9 лютого маршрутне таксі №12 ледь не зіткнулось із зустрічним автомобілем.
За розповідями пасажирів, водій маршрутки не дотримався правил дорожнього руху, «йшов на обгін» та ледь не зіткнувся з машиною, яка мчала на зустріч.

«Після, здавалося, минувшої небезпеки, маршрутку обігнав вже згадуваний автомобіль і перекрив рух на дорозі. Водій легкового автомобіля вийшов із своєї машини, підійшов до маршрутки і відчинив двері водія. Розмови не було, точніше була, але не дуже цензурна. Після усіх слів водій “легковика” ударив декілька разів водія маршрутки, розкинув усі гроші та розбив дзеркало дорожнього бачення», – розповідає пасажир Ігор Мельник.
В групі Від Тарнополя до Тернополя почалось жваве обговорення по цій темі.

Вікторія Гевко-Джердж, яка їхала з дитиною в цій маршрутці, дуже налякалась, але вважає, попри вину водія, водієві легковика не потрібно було бити дзеркало.
Наталія Шмідт пише, що чоловік правильно зробив: "Кожен раз сідаєш в маршрутку і з жахом думаєш – доїдеш до місця призначення, чи ні. Їздять жахливо, однак гроші за проїзд збирати не забувають".

Володимир Шупер: «Ай, нічого з того не виб’єш. Горбатого могила виправить (а водія легковика ще можуть до адміністративної. відповідальності притягнути. Це в кращому випадку…. Так що краще бути взаємовічливими і не порушувати ПДР!»

Погляд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі