Усі випадки «кнопкодавства» та інші інциденти з нардепами фотографують з балконів ВР

Верховна Рада розблокується 19 лютого, якщо у представників партії влади буде відповідне бажання і виконуватимуть вимогу опозиційних партій.

Про це сьогодні заявив народний депутат України від Тернопільшини Ігор Побер.

З першого дня сесії ВР ударівці блокують трибуну парламенту і не покидають зали навіть уночі. Опозиція вимагає задіяти так звану сенсорну кнопку, щоб кожен народний депутат голосував тільки за себе.

– Дійсно наш народ чекає на розблокування, щоби приймались якісь закони, рішення. На даний момент ми живемо практично в Раді до 19 числа. Усе залежить від партії влади. Якщо буде в них бажання, 19 числа Рада буде розблокована.  Є кілька важливих питань, які треба приймати. Це стосується і ратифікації угоди з Європейським союзом. Ми нічого не вимагаємо, окрім дотримання конституції, щоб кожен ходив на роботу і отримував зарплату. Вони можуть не ходити, але голосувати повинні особисто. Бо приймаються закони, коли призначали Прем’єра, голову Нацбанку у ВР не було чимало депутатів. Тому під час голосування хтось був змушений  прикриватися  газетами… Представники руху “Чесно” з балконів постійно фотографують ці речі, постійно фіксують також журналісти, вони одразу дзвонять нашим колегам, які піднімають це питання, – зазначив нардеп від Тернопільщини Ігор Побер.

Зазначимо, наступний пленарний тиждень Верховної Ради України заплановано розпочати 19 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі