• Головна
  • "Бракує палат": уродженець Тернопільщини про охоплену коронавірусом Португалію (ВІДЕО)
17:31, 31 березня 2020 р.

"Бракує палат": уродженець Тернопільщини про охоплену коронавірусом Португалію (ВІДЕО)

"Бракує палат": уродженець Тернопільщини про охоплену коронавірусом Португалію (ВІДЕО)

У Португалії через пандемію коронавірусу від 18 березня ввели надзвичайний стан. Які обмежувальні заходи запровадила влада, розповів лікар ургентної медицини родом з Кременця Юрій Костик.

"Все-таки португальці (на диво) виявилися організованими і швидкими у цьому плані",- розповідає чоловік. -"Вулиці пусті... Ввечері ніхто пішо не пересувається взагалі... Впроваджено певний розпорядок за годинами, коли можна ходити до магазину... Для пересування містом необхідний дозвіл, як от я, лікар, маю дозвіл, бо повинен ходити на роботу... За перевезення без нагальної потреби в автомобілі дитини можна отримати величезний штраф..."

Детальніше дивіться у відео "EuroNews".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чоловік_з_Тернопільщини #коронавірус #Португалія

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...