На Тернопільщині до 15 березня сформують мережу пунктів ЗНО

На Тернопільщині триває підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

З метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень голова облдержадміністрації Валентин Хоптян дав ряд доручень.

Зокрема, районні державні адміністрації, виконавчий комітет Тернопільської міської ради спільно з управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації зобов’язано створити належні умови для проведення в червні 2013 року зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2013 році.

До 15 березня доручено сформувати мережу пунктів тестування на відповідних територіях і забезпечити згідно з вимогами всі необхідні умови для їх роботи.

Відповідну підготовку і навчання пройдуть й педагогічні працівники щодо виконання визначених їм обов’язків у пунктах тестування та під час перевірки тестових завдань із розгорнутою відповіддю.

Особливу увагу голова ОДА акцентує на створенні умов громадським спостерігачам для здійснення громадського контролю за ходом проведення ЗНО та широкому й об’єктивному інформуванню населення про його перебіг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі