В Антимонопольному комітеті не погодили підвищення вартості проїзду у маршрутках Тернополя

Обласне відділення Антимонопольного комітету України не погодило підвищення вартості проїзду у маршрутках Тернополя.

Зокрема, ще 4 лютого надійшов на погодження проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тари­фів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у м. Тернополі» та матеріали до нього.

Вдруге виконком матеріали до проекту рішення надані не в повному обсязі. Зокрема, відсутні будь-які розрахунки стосовно одного з найбільших перевізників – КП «Міськавтотранс». Це, як наголосили у відділенні, не дало підстав для системного та об’єктивного розгляду питання.

При вибірковому аналізі матеріалів, наданих підприємствами-перевізниками, встанов­лено відсутність документів, які підтверджують дані про пасажиропотік; застосування індексу інфляції з липня 1995 по грудень 2011 років; включення непередбачених статей витрат, наприклад, у виробничих витратах – внески на розвиток транспортної галузі тощо.

Відтак, відділення не погодило відповідний проект рішення. Питання розглянуть повторно після надання виконавчим комітетом Тернопільської міської ради розрахункових матеріалів у повному обсязі та з належним обґрунтуванням.

Нагадаємо, учора в Тернополі перевізники влаштували пікет, вимагаючи підвищити тариф на проїзд у маршрутках з 2 до 3 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі