
09:28, 16 квітня 2020 р.
1У Тернополі очікують збільшення приїжджих з-за кордону в період Великодня
Кількість людей, які прибувають з-за кордону збільшується. В Тернополі на базі міської лікарні №3 сім людей проходять обсервацію. Це контактні особи та люди, які прибувають з-за кордону. В Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги на сьогодні перебуває 15 пацієнтів, 11 - знаходяться на амбулаторному лікуванні. В інфекційно-діагностичному відділенні дитячої міської лікарні не перебуває жодного пацієнта.
Рішенням штабу за 15 квітня внесено зміни щодо обстеження пацієнтів, які йдуть на будь-які оперативні втручання. Вони проходитимуть ПЛР-тестування, оскільки можуть нести загрозу здоров’ю для медичних працівників та інших пацієнтів.
На засіданні Тернопільського міського штабу заступник директора обласного лабораторного центру Володимир Паничев повідомив про стан захворюваності на коронавірус в Тернополі та області станом на 35-ий день карантину.
Як відомо, за добу на Тернопільщині підтвердили 7 нових випадків захворюваності. В цілому в області є 287 осіб з підтвердженим діагнозом. Відносний показник на 100 000 населення Тернополя складає приблизно 5,9%. Під підозрою залишається 28 осіб, госпіталізовано 64 людини. На самоізоляції перебуває 2876 осіб. Кількість обстежених методом ПЛР-тестування складає 1683 людини.
Як зауважив епідеміолог, завдяки дотриманню обмежувальних заходів, які проводились в Тернополі, медики змогли утримати ситуацію на прийнятних рівнях: відсутні нові летальні випадки і захворювання медичних працівників в госпітальних базах. У зв’язку із наближенням Великодніх свят, тернополян просять неухильно виконувати обмежувальні заходи, які діють у Тернополі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:41, 15 травня
63
10:41, 15 травня
76
14:36, Вчора
17
00:15, 14 травня
1
live comments feed...
Коментарі