• Головна
  • Хто з’їв банани, які підприємці привезли для пацієнтів Монастириської лікарні?
08:31, 24 квітня 2020 р.
2

Хто з’їв банани, які підприємці привезли для пацієнтів Монастириської лікарні?

Неприємностями, з якими йому доводиться стикатися, поділився керівник Монастириського районного штабу боротьби  коронавірусом Павло дронь.

"Зайшла до мене жінка зі Швейкова з 25-річним сином. «Ви керівник штабу?» «Так». «У сина болить зуб, а стоматкабінети на карантині, допоможіть», - каже вона. Я тут же зателефонував до одного дантиста, до іншого. Він отримав захисний костюм, прийняв пацієнта, вирішив проблему. Я повторно телефонував чи все добре. В результаті місцевий «відеоблогер» Сидоришин поширив відео, де все перекрутив, звинувативши мене у байдужості. Я б про це і не згадував, якби тернопільські журналісти, опираючись на відео, не почали штурмувати мене з цього приводу.У зв»язку з цим в мене перше питання: «Ласкава пані, вам не прикро від того, що я кинувся вам на допомогу, хоч це не моя пряма функція була у тому випадку, старався негайно допомогти, а ви пішли після того до Саші, щоб він зняв на відео неправду? Що з вами відбувається?»

Друге питання в мене до О.Сидоришина: «Саша, коли два роки тому на ходу злетів диск з колеса вантажівки і тобі зламав ногу, я першим викликав для тебе швидку допомогу. Зараз тобі не соромно спотворювати факти і поширювати брехню? І чому ти не знімеш відео, в якому поясниш людям з багатоповерхівки, куди пішли і коли повернеш їм гроші, зібрані тобою на очищення каналізаційних мереж? А також дай запевнення на відео, що більше не будеш споживати банани, які підприємці завезли у лікарню для хворих", – написав Дронь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #Монастириська #Дронь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Женя Романів
24 квітня 2020 р., 08:47
Всі у тому Монастириську однакові ...не люди а людиська... нічого правди нема ....всі відеа всі дописи все брехня пишуть показують що вигідно їм ....хочуть прославитися не вміють гарними вчинками то можна і коронавірусом...  раніше про Монастириськ ніхто і не чув а тепер вже всі знають яка хороша реклама ....а дохтора вчилися за гроші і знання ноль... тож лікуйся там довго і нудно... а потім як повезе ✓😢
Оксана
24 квітня 2020 р., 11:50
Так треба через опублікування згадувати хто кому чим допоміг- допоміг вилікувати зуб +; викликав швидку +.Засуджувати що хтось сказав неправду це нормально, а згадувати, що ти комусь допоміг це теж нормально. Це просто жах...
Оголошення
live comments feed...