Чемпіонат з водно-моторного спорту увійшов у сотню найбільших туристичних подій України

Рада з Питань туризму і курортів визнала важливими для розвитку туріндустрії України дві події в Тернополі.

Чемпіонат світу з водно-моторних видів спорту та фестиваль «Я там, де є благословення», що відбувалися у Тернополі минулого року, увійшли в національний рейтинг «100 кращих подій української туріндустрії».

На сесії міськради 15 лютого міському голові вручили сертифікати, що засвідчують рейтинговість цих заходів. Своєрідні нагороди до Тернополя привезла відповідальний секретар Ради з питань туризму і курортів Олеся Олійник.

«Рейтинг «100 кращих подій української туріндустрії» сформували різні за характером культурні, спортивні, політичні події, які мають важливі спільні риси – яскраві ідеї та високий професіоналізм організаторів. Нам дуже приємно, що сюди увійшли і заходи, котрі відбувалися в Тернополі. Адже це події важливі для розвитку української туристичної сфери і для створення позитивного іміджу нашого міста», - зазначив Сергій Надал.

Офіційно переможців першого національного рейтингу подій, важливих для розвитку туріндустрії, оголошено наприкінці минулого року Радою з питань туризму і курортів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі