У Тернополі відбувся аукціон живопису (фото)

В Тернополі відбувся фестиваль «Деміург», що з грецької перекладається як «творець», а в його рамках – перший такого типу аукціон творів образотворчого мистецтва.

Стіни Народного дому «Перемога» на один день забарвилися колоритними картинами місцевих митців. На виставці-продажі більше 20 своїх робіт  представили добре відомі та молоді майстри палітри й пензля – Валерій Лімонов, Валентина Садикходжаєва, Андрій Цуп, Олександр Проців, Марічка Юрчак… Ціна на твори мистецтва росла від суми у 300 гривень. Однак вхід на виставку був безкоштовним. Перш за все, захід давав змогу «засвітитися» тернопільським митцям і подарувати часточку душевного тепла і натхнення відвідувачам.

«Одна річ – милуватися картинами, зовсім інша –  їх продавати. Тобі може подобатися якась робота, але ти ні за що не повісиш її у себе вдома. Зрозуміло, що пейзажі та ненав’язливі абстракції завжди знайдуть свого покупця… У цьому специфіка роботи художника. Якщо ти хочеш бути успішним, ти повинен творити, озираючись на вподобання публіки». – ділиться роздумами учасниця фестивалю.

Присутніх розважали вишуканою музикою учасники гурту «Бріо». Чудове поєднання цимбалів, скрипки, перкусії та клавішних створювало відповідну атмосферу для сприйняття прекрасного.

Паралельно відбувався конкурс фотографів – відвідувачі сумлінно оцінювали і голосували за знімки, що найбільше припали до смаку. Перемогу в обох номінаціях – «Люди» та «Природа» – здобула симпатична дівчина з об’єктивом – Валентина Головань. Її світлини запам’яталися неприхованим здивуванням і щирістю емоцій трьох дівчаток, схоплених зненацька спалахом фотокамери та спокоєм залитої золотистим сяйвом та дощем вулиці гетьмана Сагайдачного.

Партнером конкурсу для художників стала компанія «Телетрейд». Усім бажаючим запропонували увімкнути фантазію та зобразити на аркуші паперу «гроші, біржу, гру». Переможцю вручили сертифікат на 500 «зелених» для участі у віртуальних валютних торгах, а всім учасникам виставки – пам’ятні подяки.

Але не все пройшло чітко за планом… Мольберт із чистим полотном та коробочка з фарбами так і залишилися недоторканими, наче рушниця в театрі, що так і не вистрелила. І фінальні результати аукціону наразі не відомі… Організатор акції – представник мистецького угрупування «Контраст +» Олександр Данилюк проте не засмучується. Адже йому вдалося зібрати не лише чудові взірці творчості тернополян, а й істинних поціновувачів мистецтва… Так, на виставці були помічені поет Сергій Лазо, бард Олександр Марченко та інші представники богеми «файного міста».

Фото1322

 Фото1323

 Фото1324

 Фото1325

 

 

Тернопільська липа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі