"Вагітна під час карантину": тернополянка розповіла, як зекономити 15 000 гривень

Ірина Кекот – тернополянка, яка разом із чоловіком уже в червні чекає на поповнення в родині. Жінка розповіла, як готується до пологів та поділилася секретами із тернополянками, які також при надії, чи лише готуються до вагітності.

"Мені народжувати в середині червня. Наразі заборонено партнерські пологи. Якщо буде продовжено карантин, то заборона також діятиме. Самій на пологах справді важко, і після пологів відновлення – важке. Потрібна допомога близьких", – розповідає Ірина.

Як інформує "Файне місто", наразі до вагітних у пологовий не впускають відвідувачів. Допомогти, окрім медперсоналу, нікому.

"Зараз медпрацівникам не легко. Можна собі тільки уявити… Якщо жінці допомагали і після кесаревого, і взагалі, якщо були важкі пологи, коли вона сама не може доглядати за дитинкою… І переодягнути треба, загалом, багато потрібно у чому допомогти. Це все лягає на плечі медичного персоналу", – ділиться жінка.

Каже, під час карантину намагається сидіти вдома. Якщо потрібно йти в магазин, чи аптеку, це робить чоловік чоловік. Сама ж вона навчається, багато читає, проходить вебінари. Зізнається, вагітним жінкам, якщо немає крайньої необхідності, медики радять залишатися вдома:

"Якщо справді є потреба, йде жінка на огляд, здає необхідні аналізи. Якщо є черга, чекає на вулиці. Кличуть по одному. Коли заходимо в консультацію, міряємо температуру і дезінфікуємо рукавички".

Ірина навчається в "Школі материнства св. Анни". Зараз навчання проходить в онлайн-режимі. Жінка каже, що такий варіант – дуже зручний та радить вагітним тернополянкам в Інтернеті послухати 10 лекцій від кращих спеціалістів нашого міста.

Жінка уже має одну дитину. Розповідає, їй вдалося зекономити 15000 гривень на підгузниках.

"Ми з чоловіком бережемо природу і використовуємо багаторазові тканинні підгузники. Вони мають мембрану, тобто, водонепроникні (водичка назовні не виходить, але повітря вони пропускають)", – ділиться вона.

Окрім того, Ірина Кекот радить вагітним тернополянкам займатися спортом, адже вагітність, за її словами, – це не хвороба, і легкі навантаження – дуже корисні.

"Вагітна під час карантину": тернополянка розповіла, як зекономити 15 000 гривень, фото-1
Карантин вагітна порада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі