В охопленому коронавірусом місті на Тернопільщині "осквернили" дорожній знак (ФОТОФАКТ)

У місті Почаїв, де спостерігається чи не найсерйозніший спалах коронавірусу на Тернопільщині, вандали понівечили дорожній знак.

Фотографії зі вказівником, обмальованим синьою і чорною фарбою,опубліковані на сторінці спільноти в мережі Фейсбук.

"Особа, яка це зробила, хоч на секунду розуміє, що вона схожа до тварини, яка гадить там, де живе?",- написав автор публікації.

"А де місцеве самоврядування наше, той знак вже другий рік красується, невже, не можна змінити його, чи хоч перефарбувати за стільки часу??? Ну той, хто це зробив, то взагалі за межами розуміння (бидлота)",- уточнила Зоряна Петрова.

"Народ. Про яку ви культуру говорите. Неподалік хрестик стоїть, там загинула людина більш 20 років тому. Вже третій рік хтось почав зривати вінки з хрестика, один раз зігнули хрест. То презерватив натягували на хрест зверху. Одним словом д...ілів багато. То я і не дивуюся, що знак замалювали... А знак справді вже 2 роки, як розмальований...",- зазначила Катя Бистрицька.

В охопленому коронавірусом місті на Тернопільщині "осквернили" дорожній знак (ФОТОФАКТ), фото-1 В охопленому коронавірусом місті на Тернопільщині "осквернили" дорожній знак (ФОТОФАКТ), фото-2
Дорожній_знак Почаїв Тернопільщина вандали
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі