Уряд продовжив карантин до 22 травня

Уряд продовжив карантин до 22 травня, Дмитро Бондаренко

В Україні продовжили карантин до 22 травня. Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів на позачерговому засіданні у понеділок, 4 травня, повідомляє Оглядач.

"Важливо правильно завершувати процес карантину. Зараз бачимо, що ВООЗ продовжила дію глобального режиму надзвичайної ситуації. Тому для нас пом'якшення карантину так само не означає його зняття. Карантин буде продовжений зараз до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі", – сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Однак з 11 травня в Україні послаблять деякі карантинні заходи. Наприклад, українцям дозволили відвідувати парки, сквери та зони відпочинку.

Ще з 11 травня кафе та ресторанам дозволять працювати через "вікно видачі" і на літніх майданчиках, а всі магазини отримають дозволу продавати товари господарського призначення, меблі тощо.

Додамо, Шмигаль доручив МВС розібратися з будівельними магазинами, в тому числі і гіпермаркетами "Епіцентр", які порушили умови карантину. Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України продовжив дію карантинних заходів через епідемію COVID-19 в країні до 11 травня.

карантин Шмигель
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі