Андрій Підлужний розповів, як жорстко його прийняв Тернопіль, коли він повернувся зі столиці (ВІДЕО)

Співак Андрій Пудліжний на своїй сторінці в Фейсбуці поділився сумними спогадами про те, як його зустріле рідне місто після повернення з Києва. Нещодавно співак зняв новий кліп, про який теж розповів у дописі.

"Як тільки я повернувся з Києва в Тернопіль, я одразу побіг на місцеві ТБ з купою ідей, пропозицій і несамовитим бажанням працювати... Мало того, в моїй трудовій було кілька відзнак, подяк та рекомендацій від провідних каналів України, проте Київ це Київ, Тернопіль це Тернопіль де свої правила, традиції і принципи роботи... Як *по принципу* Стіві Вандера (відомого американського музиканта, співака, клавішника, композитора, аранжувальника, автора текстів, продюсера, що у 7 років втратив зір, багато його *друзів* приходили до Стіва в гості та просили заграти кілька пісень...Стів грав...ті записували на диктофон, потім плескали по плечах, дякували і потім використовували в своїх цілях... Так і я...розповів, поділився, поплескали по плечах...подякували). Прикрим був і той факт, що до питання зарплатні ми і не доходили, хоч я чудово усвідомлював що Київ це одне, а Тернопіль найбідніший регіон в Україні...але ок..це все вже в минулому...хоч багато хто *сміявся* що я...*продаю батареї*...повірте...корона не впала..це краще ніж сидіти і звинувачувати весь світ в своїх негараздах! Так...я не міг знайти роботу,але ніколи її не цурався і ті хто мені *відмовив* ще будуть колись жалкувати, хоча ні... казатимуть що ми були кращі колеги!  Завдяки всім цим *негараздам* нарешті я вирішив взятись за себе, за свою творчість за підтримки Андрій Гураль, Andrii Shlikhta та його чарівна дружина Таня Колесник з NEOline, Юрій Федуник та звісно Лєна Гарбузинська.  Попри шалений супротив, нам таки вдалось зняти кліп... ми знімали його по 2 години 4 дні....і того аж 8 годин.  За традицією започаткованою на М1 я намагався зібрати команду, проте кожен з "залучених на роль" вів свою, лише йому зрозумілу гру, особливого бажання рекламувати свою участь у зйомках кліпу не спостерігалось, на схожі граблі я став і в кліпі *Навіки* та *Падаючи на сніг*...  Мені доводилось телефонувати і просити зробити репост новини і іноді складалось враження що запросити Мела Гібсона, чи Анджеліну Джолі було б значно простіше і ефективніше!", – написав Підлужний.

Врешті він запустив серію SHOW FACE -для можливості познайомитись з акторами містичного відеокліпу гурту НІЧЛАВА на композицію ВОВКИ що знімався в Збаразькому замку.

"Хотілось робити такий гумористичний супровід в легкій і не вимушеній формі завжди...але вдалось відзняти і змонтувати лише 3 епізоди!  Першою героїнею SHOW FACE є талановита Ірина Новомлинська", – зазначив співак. 

Підлужний співак кліп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі