"Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему (ФОТО)

"Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему, Георгій Шевчук

Жителі міста Бережани просять підприємців встановити відповідний знак на початку міста, адже дорожнього знаку населеного пункту просто немає.

"Може, бережанські підприємці допоможуть встановити вказівники "БЕРЕЖАНИ" перед в'їздами в місто, якщо досі не спромоглися. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області та Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА?",- звертаються прості мешканці Бережан до посадовців у соцемережах.

Як повідомляють "Тернополяни", виявляється, що у місті в 5-ти напрямках, на в'їздах та на виїздах, немає дорожніх знаків про початок та кінець населеного пункту.

І куди б мешканці не зверталися, та питання не вирішується, тому жителі Бережан вирішили "креативно" підійти до даної проблеми та просять місцевих підприємців встановити похоронну плиту з назвою міста Бережани.

"Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему (ФОТО), фото-1 "Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему (ФОТО), фото-2 "Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему (ФОТО), фото-3 "Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему (ФОТО), фото-4 "Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему (ФОТО), фото-5 "Замість знаку - похоронна плита": на Тернопільщині хочуть "радикально" вирішити міську проблему (ФОТО), фото-6
Тернопільщина Бережани вказівник_на_в'їзді_у_місто могильна_плита
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі