Тернополянин через коронавірус вже два місяці не може повернутися додому (ФОТО)

Уже понад 2 місяці тернополянин Ігор не може повернутись із карибського регіону до рідної країни. Причиною того став всесвітній карантин через коронавірусну інфекцію.

Ігор – тернополянин, який працює на круїзних лайнерах. Останній на даний момент контракт хлопець проходить на кораблі, що курсує карибським регіоном. Ігор розповів, що з моменту, коли Президент США заборонив круїзним лайнерам перевозити пасажирів, пройшло понад 2 місяці. І ось з 14 березня корабель, на якому працює Ігор, просто плаває навколо Карибських островів з працівниками на борту, але причалити до берега не може.

"Коли потрапимо додому – не знаємо. Кожен раз компанія переносить дату, тому і важко сказати коли точно", – розповідає Ігор.

Як повідомляє "Терен", наразі всіх працівників поселили в кімнати для гостей, вони отримують компенсацію в розмірі 13 доларів на день. Харчування компанія також забезпечує. Проте Ігор також поділився останньою інформацією – його разом із іншими громадянами України днями перемістили на другий корабель компанії.

"Кинули на інший лайнер тому, що хочуть всіх поділити за національностями і відправити додому літаком чи кораблем", – каже тернополянин.

Наразі залишається невідомим те, коли Ігор зможе повернутись в рідний Тернопіль, адже авіасполучення у більшості країн світу залишається закритим.

Тернополянин через коронавірус вже два місяці не може повернутися додому (ФОТО), фото-1
Тернополянин карантин лайнер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі