“Тернопільгаз” дурить жителів міста?

На початку року почастішали випадки коли показники від “служби” були завищені. Тобто газовики хочуть продавати тернополянам газ по завищених цінах.

Голова Тернопільської обласної громадської організації “Тернопільські підсумки”, Білан Тарас звернувся до 0352 із проханням донести до людей все, що може робитися за їхніми спинами.

- В нашому місті почастішали випадки шахрайських або непрофесійних дій газовиків. В кінці року з незрозумілих причин служба тернопільгазу дораховує невикористані кубометри газу на папері (завищує показники). І зазначає їх в графі “показники служби”. Зазвичай люди на це не звертають особливої уваги, та продовжують платити по своїх розрахунках. Через 3-4 місяці після Нового року вже неможливо довести нашу правоту. І як наслідок ціна за куб газу зростає . Тому, що Ви “перебрали” ліміт газу по нижчій ціні. І в зв’язку з відсутністю скарг з нашої сторони газовики проводять перерахунок в бік більшої ціни за 1000кубів газу. Враховуючи вищевикладене просимо Вас звернути увагу на роздруківку показників в частині “показник служби”. Якщо показник служби перевищує реальний, обов’язково напишіть скаргу в тернопільгаз. Тим самим Ви убезпечити себе та свій дім від витрат, що пов’язані із несправедливим нарахуванням показників, - каже Тарас Білан.

Зразок скарги:

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації „Тернопільміськгаз”
46006 м.Тернопіль,
вул. Чернівецька 54А
від кого
_________________________

Скарга:

Згідно показника (квитанція Укрпошти від ___ грудня 2012року.) показник газу був 1800. З незрозумілих причин в квитанції від січня 2013 року показник служби став 2900. Однак реальний показник на лічильнику на момент сплати в січні 2013році. складав 2000.

Враховуючи вищевикладене прошу Вас:
1. Прийняти рішення про створення комісії по перевірці реального стану використання газу за адресою: 46011, м.Тернопіль,вул............................................
Про дату та час проведення звірки прошу повідомити за тел. ......................................
2. По результатах перевірки письмово повідомити про причини непідтвердженого завищення „показників з служби”.
3. Про заходи вжиті Вами до підлеглих по унеможливленні таких інцидентів в майбутньому…
Відповідь на моє звернення прошу надати письмово в терміни передбачені Законом України „Про звернення громадян”
Дата Підпис

Рекомендації:
1. Скаргу відправляти рекомендованим листом.
2. В випадку ненадання відповіді, звертатись в прокуратуру.
3. В випадку виникнення питань чи консультації (безкоштовно) просимо тел. 0679963258 – громадська організація „Тернопільські підсумки” Тарас Білан

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі