З’явилися фото з місця розстрілу сімох людей на березі ставка (ФОТО 18+)

 З’явилися фото з місця розстрілу сімох людей на березі ставка в селищі Новоселиця на Житомирщині.

Так, близько 1:00, у селі Новоселиця Попільнянського району біля приватних ставків місцевий житель, орендар, під час конфліктної ситуації з невідомими здійснив низку пострілів із мисливської рушниці, внаслідок чого смертельні вогнепальні поранення отримали сім осіб.

“Обставини події з’ясовуються. На місці працюють слідчо-оперативні групи. Стрільця затримали, мисливську рушницю вилучили. Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 ККУ, це — умисне вбивство двох і більше осіб. Санкція статті передбачає до 15-ти років позбавлення волі або довічне ув‘язнення”, — додали у поліції.

Як повідомляв УНН раніше, за даними заступника голови МВС Антона Геращенка, наразі чоловік, орендар ставка, який розстріляв з рушниці сімох відпочивальників на Житомирщині, затриманий, він буде направлений на судово-психіатричну експертизу.

розстріл ставок орендар конфлікт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар: внизу / вгорі
Anonimus(zero_cool)3ssdhp"ete"
23 трав. 2020 р., 10:08:14

Шо тут скажеш, Красавчик!!! Затрахали бидлюки походу хотіли віджати бізнес, приїхала скотва нажерлося напилося! Я б тож так зробив бидлота має здохнути ! Не шкода наволочі навіть на трошки

я за орендаря
23 трав. 2020 р., 10:36:59

походу що якісь бандюки, раз таку зброю мали то їх і не шкода я впевнений що вони багато зла зробили людям, так їм і треба орендар красавчик, шкода буде якщо посадять хлопа, а можливо він просто захищав себе. Походу то є справжній бандера!!! А якщо орендар був із їхньої компанії то тоді не шкода

Соня
23 трав. 2020 р., 11:09:26

бывает

Агов
23 трав. 2020 р., 11:29:17

Повбивав атошників-рекетирів.

Ярило
24 трав. 2020 р., 10:28:24

Краще б це були малороси

Шпріц
23 трав. 2020 р., 12:03:10

Отак прийдеш на рибу,а тут тобі хрясь в чоло, і все.

славік
23 трав. 2020 р., 12:21:48

не розумію коли на рибу почали ходити з калашами.

.
23 трав. 2020 р., 12:42:26

Після АТО

славік
23 трав. 2020 р., 13:43:40

а на полювання на зайця будуть на танку виїджати.

Міла
23 трав. 2020 р., 15:27:12

дуже схоже то все зрежесовано, з мисливської рушниці розстріляв сімох не за секунду, а ніхто автоматом не скористався  хіба перед тим чимось всіх підпоїв

ірина Ж.
23 трав. 2020 р., 17:32:58

Ніхто не скористався автоматом, бо шістьох людей він розстріляв під час сну.

Боб
24 трав. 2020 р., 00:22:28

Гоночна пані Ірино від першого пострілу ,люди які воювали на сході,тверезість і стають по стійці струнко ,а як каже поліція він спочатку розстріляв тих що з ним були ,то щось не вяжиться в цій історіі

Ярек
24 трав. 2020 р., 22:10:50

А хто йому руку Фермеру спочатку прострілив ?

Діма
23 трав. 2020 р., 16:28:15

Дуже шкода людей це ж чиїсь батьки сини  дуже жорстоко і цинічно розправився з людьми хіба мирно не можна було все порішати та хоч з травмами але не смертельними читати страшно не те що фотки переглядати Царство всім Небесне

А
23 трав. 2020 р., 23:56:19

Шкода вони все-таки люди, але аби заробляли гроші своїми руками не грабуючи людей то були б живі. Достали мабудь діда добряче!

5 копійок
23 трав. 2020 р., 17:46:04

Це всі так зараз зі зброєю роз'їжджають? Навіть гранатометник на цвяшку в будиночку...

5 копійок
23 трав. 2020 р., 17:46:39

Гранатометик

Водій
23 трав. 2020 р., 18:05:29

Та нормально побухали пацани😂😂

Міке
23 трав. 2020 р., 22:17:17

Ото вояки, Порошенко ще хвалився п'ять років, що створив саму сильну армію в Європі. А тут один простий дядько положив сімох воїнів- рекетирів. Ганьба керівництву і позор.

miki
24 трав. 2020 р., 00:38:40

йолопе з якого дива ти взяв що вони мають відношення до ВСУ, чи ти просто всратися хотів на публіку???

Завірюха
24 трав. 2020 р., 08:57:56

Він не простий Дядько а Сибірський Охотнік  і по походженню не Українець а Кацап ,хотя із громадянством нашим .

антон
25 трав. 2020 р., 15:16:39

судячи з твого допису, ти за національністю ****

02
23 трав. 2020 р., 22:17:27

Розвелося тих орендарів, нема права  ноги літом помочити, тисячі ставків і всі орендовані, за яку ціну можна взяти в оренду р. Дніпро.

02
23 трав. 2020 р., 22:23:17

Чому в Америці можна ловити рибу ,20$ на рік ,тільки малої не можна брати.

А
23 трав. 2020 р., 23:49:39

У нас теж можна тільки від 200 грн. за день😔

02
24 трав. 2020 р., 22:37:29

Улітку, саме серед дня, Пустуючи, дурне Ягня Само забилося до річки — Напитися водички. От чи пило, чи ні — глядить: Аж суне Вовк — такий страшенний Та здоровенний! Та так прямісінько й біжить До бідного Ягняти. Ягняті нікуди тікати;

Завірюха
24 трав. 2020 р., 08:54:55

Вчорашній мій найперший Коментар ту одразу Тернопільські Парадні цензори видалили .Вчора я описав що Арендар російського походження Захарченко здав Спецорганам мента Оборотня ,якого і арештували через День до Арендаря приїхали Поплічники мента Крахабора Волонтери із бойовою зброєю і хотіли поставити його Арендаря " Раком" .Але не знали що Арендар в часи Союзу в Тайзі заготовляв шкурки Білки , ціляючи в Око .......Вчора вже і грузін Міхо Сакашвілі розцінював цих загиблих "Воїнів " як організований Бандитизм під кришуванням Армяна Авакова .

С л а в і к
24 трав. 2020 р., 17:18:52

Правильно фермер зробив якби він їх не ростріляв то вони його ростріляли - молодець фермер - на рибалку з автоматами не приїзьдять - автомати вкрали в ато

С л а в і к
24 трав. 2020 р., 17:20:50

Фермер правильно зробив що ростріляв бандюків

Тернополянин
24 трав. 2020 р., 21:18:15

Ідіоти, навіщо ви це показуєте???? Як не фото з похоронів то купи трупів. Невже замало негативу в житті, щоб ще таке? Дешева гонитва за сенсацією?

02
24 трав. 2020 р., 22:49:25

Повезли на судово-психіатричну експертизу.На Щуку хтось бомагу в суд подав, Що буцім би вона такеє виробляла, Що у ставку ніхто життя не мав: Того заїла в смерть, другого обідрала. Піймали Щуку молодці Та в шаплиці Гуртом до суду притаскали, Хоча чуби й мокренькі стали. На той раз суддями були Якіїсь два Осли, Одна нікчемна Шкапа Та два стареньких Цапа,- Усе народ, як бачите, такий Добрячий та плохий. За стряпчого, як завсігди годиться, Була приставлена Лисиця... А чутка у гаю була така, Що ніби Щука та частенько, Як тільки зробиться темненько, Лисиці й шле - то щупачка, То сотеньку карасиків живеньких Або линів гарненьких... Чи справді так було, чи, може, хто збрехав (Хто ворогів не мав!),- А все-таки катюзі, Як кажуть, буде по заслузі. Зійшлися судді, стали розбирать: Коли, і як воно, і що їй присудити? Як не мудруй, а правди ніде діти. Кінців не можна поховать... Не довго думали - рішили - І Щуку на вербі повісити звеліли. - Дозвольте і мені, панове, річ держать,- Тут обізвалася Лисиця.- Розбійницю таку не так судить годиться: Щоб більше жаху їй завдать І щоб усяк боявся так робити, - У річці вражу Щуку утопити! - Розумна річ! - всі зачали гукать. Послухали Лисичку І Щуку кинули - у річку.

Коля
25 трав. 2020 р., 12:10:44

Людина падае автомат в руках не може тримати ви подивітся на фото!!!!!!!!!!!!!

Коля
25 трав. 2020 р., 12:12:08

Подивітся на ліву руку!!!

Аноним
25 трав. 2020 р., 12:43:22

Не выводите из себя человека, у которого есть ствол!

Gektor
25 трав. 2020 р., 15:32:59

Відпочивальники з автоматами. Чому нема розголосу що у тих рибалок була при собі зброя?

Суспільство
Під час розмови Президент поінформував Його Святість про безпекову ситуацію на Донбасі та звернувся до Святого Престолу з проханням про допомогу у звільненні всіх українців, незаконно утримуваних на окупованій частині Донбасу, в окупованому Криму та в Росії. Папа Франциск подякував Президенту України за його спроби мирного врегулювання, а також відзначив, що «опікується питанням звільнення українського військовослужбовця Віталія Марківа», пише Теnews.
Кримінал
Нещодавно у Тернопільському міськрайонному суді прозвучав виправдовувальний вирок для чоловіка, якого звинувачували у незаконному зберіганні наркотичного засобу – марихуани. Кримінальну справу завели ще у 2017 році, а до суду вона дійшла цьогоріч. Так от, під час судового розгляду з’ясувалося, що речового доказу, а саме пакетика з сімома грамами марихуани, немає. Що сталося з речовим доказом, який мав би належно і надійно зберігатися аж поки справу не розг...
Пригоди
Крістіна Лібергер, громадянка Швейцарії, почала займатися фермерством на Тернопільщині ще сім років тому. Тут, на місці старого колгоспу, вона заснувала ферму “Жива земля Потутори”. Про це вона веде сторінку у Фейсбук, повідомляє agronews.ua.На фермі вона вирощує органічні трави й готує з них чаї та спеції. А також вирощує органічні овочі: буряк та картоплю.Цьогоріч на її фермі висловили бажання проходити сільськогосподарську практику студенти з Німеччини,...
Пригоди
Борщівським ВП встановлюється місце знаходження безвісті зниклого гр. Бечко Миколи Ігоровича, 18.05.1994 р.н., жителя с. Мельниця Подільська, Борщівського району. Він 04.06.2020 року, біля 22:00 годин, вийшов з території Мельнице- Подільського психоневрологічного будинку інтернату та не повернулася і місце його перебування на даний час не відоме.Прикмети: зріст біля 174 см., худорлявої тіло будови, обличчя овальне, волосся пряме коротко стрижене чорного ко...
Пригоди
Сьогодні (5 червня), близько 18:30, у Тернополі сталася аварія: вантажний автомобіль врізався в електроопору.Про це редакцію сайту 0352.ua повідомив очевидець, також надіславши фотографію, зроблену на місці події. Інцидент трапився на перетині вулиць Миру та Винниченка.Наразі з'ясовується, чи постраждали внаслідок зіткнення люди, і чи не виникли через ДТП перебої в електропостачанні будівель вулиці. Очікується офіційний коментар поліції.
Суспільство
У Тернополі пройшла церемонія вшанування пам'яті священика і проповідника, протоієрея Євгена Заплетнюка, який 40 днів тому залишив цей світ. Як повідомляє "Znaj", 4 червня 2020 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив заупокійний молебень у каплиці кафедрального собору святого рівноапостольного Костянтина і Олени в Тернополі. Разом зі священнослужителями області за упокій душі батька Євгена молилися і його рідні та близькі.Після служ...