• Головна
  • На Тернопільщині чоловік погрожував підірвати приміщення поліції
11:49, 26 травня 2020 р.

На Тернопільщині чоловік погрожував підірвати приміщення поліції

Кримінальне провадження за статтею 345 ККУ - погроза працівникові правоохоронного органу слідчі Шумського відділення поліції розпочали щодо 48-річного жителя села Башківці.
25 травня близько сьомої години ранку на лінію 102 зателефонував чоловік, назвався мешканцем Шумщини й безпричинно став ображати оператора лінії, висловлюючись нецензурною лексикою. На неодноразові зауваження співробітника поліції не реагував, натомість став погрожувати, що приїде до обласного центру й кине в приміщення поліції гранату. Про випадок було поінформовано співробітників Шумського відділення поліції.
Місцеві правоохоронці розшукали зловмисника. Ним виявився48-річний житель села Башківці. До слова, чоловік уже не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців. Щодо нього вже декілька разів було складено адміністративні протоколи за неправдивий виклик спецслужб. Остання витівка, до якої причетний лиходій, – виклик швидкої допомоги через неправдиве повідомлення про те, що захворів коронавірусом.
Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #погрози #підрив #поліція
Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК забиратиме 60-річних чоловіків із цією професією, мобілізація накриє цих пенсіонерів": ВЛК і призов на війну
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"Тарифи на газ і світло підвищать на 45%, українців чекає велике підвищення цін": названо дати зростання вартості
Оголошення