Двадцять нових автобусів “МАЗ” запустили в експлуатацію у Тернополі

 Чотири із них курсували під час карантину як спецтранспорт. Вони обслуговували маршрут №21.

У Тернополі повноцінно відновила роботу транспортна система. В автобусах і тролейбусах суворо дотримуються санітарно-епідеміологічних правил, – повідомив зз начальник міського управління транспортних мереж Олег Вітрук. Зокрема, кондуктори та водії використовують захисні щитки або маски. Обов’язкові засоби індивідуального захисту і для пасажирів.

“Автобуси МАЗ придбано в лізинг для комунального підприємства “Тернопільелектротранс”, вони вже вийшли на маршрут. Першочергово вони вийшли на маршрут №21, також це маршрути 4, 6А, 9, котрі обслуговують Новий світ; на маршрут №23, який обслуговує район “Пронятин”. Також маршрут №29, який зазнав змін, там проводиться стажування водіїв. Оскільки це нові автобуси. Громадський транспорт загального користування міста Тернополя: міські та приміські перевезення готові працювати із забезпеченням усіх необхідних протиепідемічних заходів. Зокрема, що стосується використання захисних масок, екранів, рукавиць, проведення щоденної дезінфекції. Готові працювати у відповідності до потреб пасажиропотоку”.

Через збільшення кількості приватного транспорту під час карантину на міських автошляхах почали виникати затори. Відтак на складних ділянках регулює рух автівок поліція.

Тернопіль автобуси маршрут
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі