Стало відомо, чи варто тернополянам готуватись до підвищення тарифів на електроенергію

Тарифи на електроенергію для населення у 2020 році залишаться на нинішньому рівні і підвищуватися не будуть.

Про це заявив очільник комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус під час суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу", передає УНІАН.

Крім того, Герус наголосив, що скасування пільгового тарифу для населення на перші 100 кВт-год/місяць також не буде. Водночас, він погодився, що з часом ціна на електроенергію може зрости через інфляцію.

"Це питання дійсно обговорюється і в суспільстві, і в медіа, і серед деяких політиків і чиновників. Але в президента (Володимира Зеленського - ред.) нещодавно була нарада стосовно енергетики. Там було чітко заявлено, що найближчим часом, цього року, не буде підвищення тарифів на електроенергію для населення і не буде скасування цієї пільгової категорії 100 кВт/год на місяць", - пояснив Герус. 

Герус пояснив суть перерозподілу ринку енергетики на користь ТЕС Окремо він заспокоїв українців і запевнив, що найближчим часом ситуація із цінами на електроенергію буде стабільною. "Тому хочу всіх заспокоїти: ані в цьому кварталі, ні в наступному кварталі, ні до кінця року такого підвищення не планується. Усе має бути стабільно. Не потрібно вірити різним політичним спекуляціям і маніпуляціям", - додав Андрій Герус.

До слова, нині за перші 100 кВт-год/місяць українці платять по 90 копійок, а за кожен наступний - 168 коп. Як повідомлялося раніше, платіжки українців на електроенергію розділять на дві складові. Одна буде за сам "струм", а інша за транспортування - так звана "абонплата". Імовірно, окремо для транспортування введуть нову квитанцію вже від наступного року.

тариф електроенергія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі