• Головна
  • Тернополяни в соцмережах "міряються" світлинами вчорашньої вражаючої подвійної веселки (ФОТО)
10:47, 29 травня 2020 р.

Тернополяни в соцмережах "міряються" світлинами вчорашньої вражаючої подвійної веселки (ФОТО)

Десятки тернополян ділилися вчора у соцмережі Facebook фотографіями мальовничої веселки, яку можна було спостерігати близько 19.30 над Тернополем.

Своєю радістю від побаченого у групах “Тернопільські пліти” та “Від Тарнополя до Тернополя” ділилось чимало людей. “Неймовірна краса”, “Гарно”, “Це знак щастя і скоро настануть кращі часи” – пишуть користувачі Facebook у коментарях, пише Терміново.

Житель “Дружби” Тарас Мельник навіть зробив відео з мальовничим краєвидом, яке надіслав редакції Терміново.

 Фото: Ольга Ціцура, Іван Головадський, Руслан Сталіс, “Від Тарнополя до Тернополя”, Сергій Козловський,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#веселка #фото

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Дурдом Барвінок синьо- жовтий
29 травня 2020 р., 14:32
Якщо звичайна то Веселка а якщо Подвійна то вже Радуга .
Пан макогін
29 травня 2020 р., 16:35
А давайте ся міряти сиками.
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення