Стало відомо, коли в Україні відновиться авіасполучення

Стало відомо, коли в Україні відновиться авіасполучення, Ірина Герман

У МОЗ зробили заяву: «Не існує жодних обмежень!»

Максим Степанов зазначив, що на даний момент в’їхати і виїхати за межі України можна, перетнувши кордон лише за допомогою автомобільного транспорту.

При цьому, він вказав, що всі, хто завітає в нашу країну, повинні пройти самоізоляцію або обсервацію протягом 14 днів. Такі ж правила і для тих, хто перетнув український кордон в зворотньому боці.

Україна має намір відновити міжнародне авіасполучення з 15 червня цього року. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на заяву міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

«Якщо ми говоримо про авіасполучення, то, згідно з планом виходу з карантину, воно відновлюється починаючи з 15 червня. Але я хочу нагадати, що коли людина повертається в Україну, то, згідно з установленими нормами, вона має піти на самоізоляцію, встановивши у себе додаток «Дій вдома», і пробути в самоізоляції 14 днів», — сказав Степанов.

Крім того, він нагадав, що українці вже зараз можуть перетнути кордон за допомогою власного автомобільного транспорту. 

«Якщо у вас є бажання виїхати в Білорусь або в країни ЄС автомобільним транспортом, ви можете це робити. На сьогоднішній день не існує ніяких обмежень», — підсумував глава МОЗ.

До слова, можна зазначити, що з 1 червня в Україні планують впровадити новий етап пом’якшення карантину, згідно з яким відкриють басейни і запустять залізничне сполучення.

Автор: Собчук Тетяна
авіасполучення Україна карантин,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі