• Головна
  • Відтепер власники “італійських бусів” платитимуть ввізне мито (ВІДЕО)
16:40, 1 червня 2020 р.
38

Відтепер власники “італійських бусів” платитимуть ввізне мито (ВІДЕО)

Водіям, які раніше перевозили посилки в Україну, тепер доведеться платити від 12 до 16 тисяч гривень за бус.

27 травня головою Закарпатської облдержадміністраці Олексієм Петровим було надано доручення правоохоронним органам, прокуратурі, СБУ посилити контроль за переміщенням так званих бусиків, автоперевізників, які через пункт пропуску Захонь-Чоп прибувають на територію України.

Біля митного поста виставили мобільну групу, яка контролювала законність декларування або виїзду з відповідним декларуванням і митним оформленням. Через це виник громадський супротив, зокрема тих осіб, які не хочуть за жодних обставин декларувати товарну групу, яку вони перевозять і не хочуть сплачувати у передбачений законом спосіб митні платежі до державного бюджету, пише Файне місто.

“Ситуація, яку ми зараз спостерігаємо на території міжнародного пункту пропуску Тиса почалася з необхідності декларування товарних груп, які перевозилися так званими італійськими бусами. Це товари, які придбали наші співвітчизники в Італії і направляють в Україну під виглядом так званих приватних посилок.

Як мені доповідали керівники правоохоронних органів, схема запрацювала зі зняттям карантинного обмеження. Той масштаб і той обсяг ухилення від сплати митних платежів дійсно вражає. І, відповідно до пріоритетів, які були надані мені президентом України Володимиром Зеленським під час мого призначення, це якраз одна із топових проблем, яку я маю вирішити спільно з правоохоронцями – це сплата митних платежів під час перетину кордону.

Я отримав дані щодо величезних обсягів: продукція так званих італійських бусиків – це до 12.000 тон рік, через пункт пропуску Тиса проходить в середньому на рік 4000 тон. Це якраз ті обсяги, які мають бути розмитненні і платежі мають поступати в бюджет. Платежі, які нам сьогодні потрібні для виконання ініціатив президента щодо Великого будівництва шкіл доріг, дитячих садочків.

Зараз, за моєю інформацією, досягнута домовленість з перевізниками, прийнята позиція, відповідно до внутрішніх правових актів визначена сума, яка зобов’язує власників вантажу пройти оформлення і заплатити в бюджет відповідні митні платежі.”, – повідоми Олексій Петров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #україні #посилки #італія #заробітчани

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Віп
1 червня 2020 р., 16:53
Ага, саме буси мають це оплатити "Платежі, які нам сьогодні потрібні для виконання ініціатив президента щодо Великого будівництва шкіл доріг, дитячих садочків."
Здохни клоун
1 червня 2020 р., 16:54
Коли ж того йoбнутого наркомана вже приріжуть нарешті?!!!!
Слава
1 червня 2020 р., 17:28
Найди тих в кого в кишені уйобки  15 років брали де ті гроші
Фюрер
1 червня 2020 р., 17:54
Все це нагадує Кацапостан там давно , давним беруть Мито із всього що їде із Заходу .Тепер і Україна замість рухатись в Європу поставили колгоспні ваги як Москалі і зважують посилки .Виходить що наш Заробітчанин немає права передати посилку із ЄВропейського Союзу .А за кошти Заробітчан Влада хоче будувати Школи і Дороги .Так повчіться у Білорусії , там Школи і Дороги будують за рахунок Колгоспів , тобто Землі а не Вимушених Заробітчан .Взагалі всі ці Границі потрібні для Київських Окупантів , які мають всі оці Епіцентри і Фокстроти .Галичина завжди була частиною Європи а не Хохло- Стану .Границю нехай поставлять собі  на Збручі .Ми Європа і ЇЇ будуєм а Соборну Україну нехай будують за Збручем . Наша стара Столиця це Відень і Варшава  а не вшивий Київ .
.
1 червня 2020 р., 18:22
А в чому власне проблема, це кошти до нашого бюджету. Перевізники теж гниди ще ті, за маленький пакуночок, який вони перевезуть, потрібно віддати 10-15 євро при тому, ніяких гарантій, що він взагалі доїде. І гроші зникали і речі з тих посилок зникали і пояснення в них завжди одне- забрали на кордоні, нічого не знаю.
Оголошення
live comments feed...