На Тернопільщині правоохоронці спіймали «гурмана», який намагався обікрасти магазин

23 лютого о 19 годині 15 хвилин, на пульт централізованого спостереження Чортківського міжрайонного відділення Державної служби охорони надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного продуктового магазину, розташованого по вулиці Ринок, що в Чорткові.

На місце виклику прибули працівники Чортківського МРВ ДСО при УМВСУ в Тернопільській області, які в вищевказаному торгівельному закладі виявили та затримали у підозрі скоєння крадіжки 41-річного жителя с. Біла Чортківського району.

При запрошених понятих у цього «гурмана» було виявлено та вилучено таємно викрадені ним з прилавків продукти харчування, які він «надійно» заховавши, намагався винести з магазину «непомітно» для оточуючих.

Правоохоронцями належним чином задокументувано цей факт крадіжки, після чого затриманого доставлено до Чортківського районного відділу міліції, де даний факт внесено до в журналу «Єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події».

Враховуючи незначну суму нанесених магазину збитків, даний проступок кваліфіковано за ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення. В силу цього затриманого «клептомана»-невдаху притягнуто до адміністративної відповідальності, а викрадене ним – повернуто власникові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі