• Головна
  • На Тернопільщині вандали знищили портрети на надгробках (ФОТО)
11:40, 5 червня 2020 р.

На Тернопільщині вандали знищили портрети на надгробках (ФОТО)

В селі Нижнє Кривче на Борщівщині знайшлася людина, котрій піднялася рука зробити таку кривду на кладовищі, де похоронені два рідні брати Хома Любомир та Сергій. Вандали замалювали очі на портретах, вибитих на надгробках. Про випадок у мережі Фейсбук повідомила Галина Хома.

“Як можна так поглумилися над пам’ятю молодих людей, які нікому нічим не завинили??? З якою метою, для чого?!”,- йдеться у дописі.

Жінка та односельчани обурені вчинком вандалів, які вчинили наругу на сільському кладовищі та пошкодили пам’ятники померлих братів, пише Файне місто.

На Тернопільщині вандали знищили портрети на надгробках (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль
Останні новини
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
Оголошення