На Тернопільщині змія заповзла прямо в автомобіль (ФОТО)

На Тернопільщині змія заповзла прямо в автомобіль, Георгій Шевчук

Вчора (6 червня), о 16 год. 08 хв, у місті Заліщики на вулиці Бандери, 28 трапився незвичайний випадок.

Як інформує "Доба", прямо в автомобіль заповзла змія, тому власнику атво довелося терміново викликати рятувальників.

Плазун проникнув у двигунний відсік машини. Рятувальники, котрі прибули до місця виклику, спіймали змію (не належить до роду отруйних), вивезли до лісового масиву та випустили.

Мешканців Тернопільщини попереджають про можливу небезпеку при зустрічі з іншими видами змій: рятувальники надають рекомендації, як діяти, щоб не довелося потрапити у подібну ситуацію.

1. Побачили змію – не робіть різких рухів і почекайте, поки вона не відповзе, як правило, змія просто не побачить нерухомий об’єкт.

2. Одягайтеся відповідно. Якщо ви відправляєтесь в місцевість, де можуть жити змії – вибирайте одяг, який захистить від укусів. Це довгі штани з щільної тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики.

3. Перевіряйте місце відпочинку. Щоб відлякати змію, перед тим, як сісти на траву, камінь або колода – пошарудіть або постукайте палицею.

4. Не торкайтеся до неперевірених предметів руками. Змії часто ховаються в старих пеньках, під камінням або стовбурами дерев. Саме тому до цих предметів краще не торкатися руками, а користуватися палицею.

На Тернопільщині змія заповзла прямо в автомобіль (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині змія заповзла прямо в автомобіль (ФОТО), фото-2
Тернопільщина змія автомобіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі