На Тернопільщині 25-річна жителька Івано-Франківська викрала з будинку більше 7 тис. гривень

Юна, 25-річна дівчина, з середньою незакінченою освітою (6 класів), жителька Івано-Франківська каялася у залі судового засідання апеляційного суду Тернопільської області і просила пом'якшити вирок суду першої інстанції, за яким її засудили до трьох років позбавлення волі за ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка поєднана з проникненням в житло).

Влітку, приблизно о 10 годині, дівчина проникла в житловий будинок, який розташований в Збаразькому районі Тернопільської області, звідки таємно викрала гроші в сумі 7200 грн. та мобільний телефон.

У її житті це був перший протиправний вчинок, про який вона згодом щиро каялася. Підштовхнула її матеріальна скрута. Батька у неї немає, а матір інвалід І групи і потребує постійного піклування. Окрім цього, дівчина раніше ні до кримінальної, ні до адміністративної відповідальності не притягувалась, повністю визнала свою вину, сприяла органам слідства у розкритті злочинів, позитивно характеризується за місцем проживання.

Цих обставин, при призначенні покарання, суд першої інстанції не врахував. Натомість в апеляції прийняли гуманне та справедливе рішення, пом’якшивши дівчині покарання та засудили на один рік і 6 місяців позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі