У різноманітті медичних професій фармацевт та стоматолог займають провідні позиції

У різноманітті медичних професій фармацевт та стоматолог займають провідні позиції, Оксана Федоришин

Фармацевт — це гідна європейська заробітна плата, високий рівень життя, приналежність до інтелектуальної еліти.Бути фармацевтом — це значить бути лідером, справжнім господарем своєї долі!

Фармація — одна з найдавніших сфер людської діяльності, яка зародилася на зорі цивілізації для забезпечення найважливішої потреби людини – бути здоровою. На статуї давньоєгипетського бога мудрості, який, за легендою, описав усі відомі знання, включаючи медичні, було написано слово «фармакі», що означає «зцілюю». Від цього слова й виникла назва науки про приготування ліків — «Фармація». Можна без перебільшення сказати, що фармація — це одна з фундаментальних і давніх галузей медицини, яка тісно пов’язана з найновішими світовими досягненнями науки.

Підготовка студентів у нашому навчальному закладі здійснюється на високому навчально-методичному рівні з використанням навчальних аудиторій, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою. Отримавши освіту у приватномунавчальному закладі «Медичний коледж», випускник-фармацевт володіє системними та змістовними знаннями з фармакології та фармакотерапії, хімії, аптечної технології ліків, організації та економіки фармації, менеджменту та маркетингу, фармакоекономіки тощо.

Випускник приватного навчального закладу «Медичний коледж» може працювати в: аптеках та їх структурних підрозділах; фармацевтичних компаніях та фірмах; аптечних базах, складах; фармацевтичних фабриках, заводах; клініко-діагностичних лабораторіях; хіміко-фармацевтичних підприємствах, підприємствах біотехнологічної, мікробіологічної та парфумерно-косметичної галузей; службах санітарно-епідеміологічного контролю; косметичних салонах; митній службі; економіко-маркетингових структурах підприємств.

Фармація - одна з найзатребуваніших у світі професій, та, у силу своєї багатогранності, завжди відповідає вимогам часу. Значна кількість адміністративних посад у фармацевтичній галузі дозволяє реалізувати найсміливіші плани та задовольнити будь-які творчі амбіції, надає широкі можливості для професійного росту фармацевта.

Усіх, хто в майбутньому хоче бути фармацевтичним працівником, запрошуємо на навчання у приватний навчальний заклад «Медичний коледж» у відділення фармації. Запрошуємо випускників-девятикласників (термін навчання 3 роки) та випускників-одинадцятикласників (термін навчання 2 роки).

Посмішка – це універсальна ознака щастя. Вона робить людину більш привабливою та впевненішою. Однією із складових бездоганної усмішки є білосніжний ряд рівних зубів. Робота стоматолога, який відновлює красу посмішки, зараз є одним з найбільш затребуваних і високооплачуваних напрямків стоматології.

Перші згадки про професію стоматолога можна знайти ще в працях Гіппократа. Вже тоді була необхідність у спеціалістах такого профілю. Професія розвинулася досить широко і на сьогоднішній день існує кілька її напрямків: терапевтичний, хірургічний, ортопедичний, профілактичний, ортодонтія. Абсолютно всі вони важливі і потрібні, адже доповнюють один одного.

У стоматологічному відділенні медичного коледжу ведеться підготовка фахівців за спеціальностями «Стоматологія» та «Стоматологія ортопедична» з отриманням кваліфікації «Зубний гігієніст» та «Зубний технік».

Посада «Зубний гігієніст» введена до штатних розписів в 2011 році. Зубний гігієніст готується для самостійної роботи в умовах стоматологічної поліклініки, стоматологічного відділення, кабінету.

Абітурієнти можуть вступати до коледжу за спеціальністю «Стоматологія», як після 9-го класу (термін навчання 4 роки), так і після 11-го (термін навчання 3 роки).

Робота зубного техніка - це виготовлення як різних зубних протезів, так і протезів обличчя, щелепно-лицевих і ортодонтичних апаратів, які вже надалі встановлюють пацієнтам лікарі-стоматологи. Призначення наших випускників - це професійна діяльність в зуботехнічних лабораторіях стоматологічних установ усіх галузей.

Абітурієнти можуть вступати до коледжу за спеціальністю «Стоматологія ортопедична», як після 9-го класу (термін навчання 3 роки), так і після 11-го (термін навчання 2 роки).

Головним завданням в роботі відділення є навчання студентів сучасним технологіям профілактики, діагностики і лікування основних стоматологічних захворювань. Студенти коледжу після закінчення навчання мають можливість підтвердити отриманий диплом за кордоном. Всі випускники мають можливість вступити до медичних університетів одразу на ІІ курс та отримати кваліфікацію лікаря-стоматолога.

СТОМАТОЛОГІЯ – ЦЕ ВИЩИЙ КЛАС! ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

До уваги вступників!!! Цьогоріч абітурієнти 11-тикласники мають змогу вступати в наш навчальний заклад, незалежно від результатів ЗНО!!!

У різноманітті медичних професій фармацевт та стоматолог займають провідні позиції, фото-1 У різноманітті медичних професій фармацевт та стоматолог займають провідні позиції, фото-2 У різноманітті медичних професій фармацевт та стоматолог займають провідні позиції, фото-3
Медичний коледж фармацевт стоматолог набір студентів день відкритих дверей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі