Тернопільський гурт "Tvorchi" став переможцем музичної премії "Золота жар-птиця" (ФОТО)

Відомий далеко за межами Тернополя електронний гурт "Tvorchi" удостоївся першої в історії колективу нагороди. Хлопці стали переможцями національної музичної премії "Золота жар-птиця" у номінації "Інді".

Про це вони дізналися в прямому ефірі, що його у сучасному форматі в умовах карантину транслював телеканал "М2". Музичну нагороду тернопільський гурт отримав за пісню "#не танцюю". Варто зауважити, що разом з ними у номінації були такі відомі виконавці як Джамала, Каднай та Лауд.

Як інформують "Тернополяни", хлопці не гають часу на карантині та вже готові тішити своїх шанувальників новим матеріалом. У мріях — премія "Еммі", а поки — підкорення не лише української, але й закордонної аудиторії слухачів.

У гурті кожен має свої обов’язки — Андрій Гуцуляк є музичним продюсером, а Джеффрі Кенні — автором текстів та вокалістом. Обидва навчалися на фармацевтичному факультеті Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського. Так, випадкова зустріч переросла у дружбу, а згодом зробила їх одним цілим, адже обоє вони мають одну мрію на двох — створення якісного та оригінального контенту. Тож бажаємо хлопцям успіху на цьому нелегкому творчому шляху.

Тернопільський гурт "Tvorchi" став переможцем музичної премії "Золота жар-птиця" (ФОТО), фото-1 Тернопільський гурт "Tvorchi" став переможцем музичної премії "Золота жар-птиця" (ФОТО), фото-2
TVORCHI #не_танцюю музична_премія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі