"Усе загинуло за 10 хвилин": знімки наслідків стихійного лиха на Тернопільщині поширюють у мережі (ФОТО)

"Усе загинуло за 10 хвилин": знімки наслідків стихійного лиха на Тернопільщині поширюють у мережі, Георгій Шевчук

Негода, яка пронеслася Тернопільщиною цими днями, наробила чимало лиха. Зокрема, у Великих і Малих Загайцях на Шумщині.

Як інформує "Файне місто", шквальний вітер позривав із будівель покрівлі, величезний град побив та поламав насадження, а намула поховала під собою посіви. Люди бідкаються, адже піврічну працю змарновано. Зі знищеної садовини та городини цьогоріч урожаю вже не буде, а насаджувати заново – пізно.

"Стихійне лихо, яке пронеслося селами 8 червня, наробило біди нашим односельчанам. Пошкоджені житлові та господарські будівлі, поламані дерева, ушкоджені електролінії. Та, найгірше те, що знищено всі насадження на городах. Уся людська праця зійшла нанівець за 10-15 хв. І це праця не 2-3 місяців, а значно довший період. Адже, люди ще восени збирали насіння, взимку вирощували розсаду, цілу весну порались в городах… А зараз, боляче дивитись", – зазначає голова Великозагайцівської сільської ради Петро Максим’юк.

Голова сільради запевняє, що людей не залишать у біді – людям нададуть грошову допомогу. У той же час Петро Максим’юк закикає й мешканців за можливості допомогти тим, хто постраждав більше.

"Прошу усіх, хто може хоч чимось допомогти тим мешканцям, які втратили усю городину. Можливо, у когось залишилось насіння тих культур, які ще можна посадити. Поділіться, будь ласка. Від сільської ради буде надано матеріальну допомогу потерпілим, але всього не накупляєшся, особливо, коли є худоба", – додає сільський голова.

"Усе загинуло за 10 хвилин": знімки наслідків стихійного лиха на Тернопільщині поширюють у мережі (ФОТО), фото-1 "Усе загинуло за 10 хвилин": знімки наслідків стихійного лиха на Тернопільщині поширюють у мережі (ФОТО), фото-2 "Усе загинуло за 10 хвилин": знімки наслідків стихійного лиха на Тернопільщині поширюють у мережі (ФОТО), фото-3
Тернопільщина стихійне_лихо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі