Свободівці штурмують виш, де засідає Хоптян (оновлено)

Як повідомили “За Збручем” джерела в партії Олега Тягнибока, до Тернополя стягують депутатів-партійців всіх рівнів.

За попереднім планом, натовп націоналістів озброєних “корочками”, за підтримки знімальних груп центральних телеканалів, що саме прибули до обласного центру, має прорватися до головного корпусу Тернопільського економічного університету і зайти до актової зали. Там якраз проходить колегія ОДА за участю представника Адміністрації президента з Києва.

Протестуючі хочуть висловити заїжджому контролеру все, що думають про діяльність та здобутки Валентина Хоптяна. На думку організаторів київський гість повинен негайно передати “на верх”, що в області безвладдя, що призведе до кадрових перестановок. Дехто добре вивчив досвід походу львівських депутатів до приймальні тамтешнього голови ОДА Михайла Цимбалюка у 2011 році. Кадри з розлюченими депутатами і розгубленим чиновником показали тоді всі центральні телеканали. Після публічного конфузу виходець з Тернопільщини посади позбувся. Очевидно, тернопільські тягнибоківці прагнуть повторити номер.

11.40 -  Активісти “Свободи” “прорвалися” на засідання. “Свободівці” зривають колегію ОДА. В залі засідань проводять мітинг народні депутати Михайло Головко та Олег Сиротюк.

У засіданні колегії ОДА бере участь начальник Контрольного управління Адміністрації Президента Анатолій Балюк. Цей високопосадовець прибув у Тернопіль з метою перевірити стан виконання ОДА розпорядчих документів Президента та Кабміну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі