Що коїлося сьогодні у ТНЕУ – версія міліції щодо скандального засідання

Як ми повідомляли, сьогодні спільне засідання колегії облдержадміністрації та регіонального комітету економічних реформ закінчилось скандалом.

26 лютого у приміщенні Тернопільського національного економічного університету було заплановано проведення колегії Тернопільської обласної держадміністрації та регіонального комітету економічних реформ. Окрім цього, в аудиторіях навчального закладу тривав навчальний процес.

 Напередодні одна із політичних сил заявила про проведення поблизу навчального корпусу масового заходу політичного характеру.

Працівники міліції, забезпечуючи охорону громадського порядку на території університету, керувалися рішенням окружного адміністративного суду, який заборонив проведення будь-яких акцій. Близько сімдесяти чоловік, у тому числі депутати різних рівнів, намагалися прорватися досередини приміщення. Міліціонери надали можливість депутатам Верховної ради безперешкодно зайти всередину, але пікетувальники пішли на штурм вхідних дверей. Зважаючи на те, що могли бути зірвані заходи, заплановані у навчальному закладі, працівники міліції не впустили досередини порушників громадського спокою. Правоохоронці під час ситуації, яка склалася, діяли в межах чинного законодавства. Подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі