"Епідемія набирає обертів": лікарка Світлана Сікора прокоментувала поширення коронавірусу на Тернопільщині

Про загрозливі тенденції, які вже тривалий час спостерігаються у зв'язку з поширенням на Тернопільщині коронавірусу, повідомила головна лікарка Вишнивецької АЗПСМ Світлана Сікора.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук вона нагадала про найважливіші перестороги та правила поведінки, яких не слід ігнорувати під час карантину, аби ще більше не погіршувати ситуацію.

"Хочу довести до Вашого відома, що епідемія в нашому регіоні набирає обертів! Враховуючи збільшення кількості випадків захворювання на коронавірус, бачу потребу у посиленні карантинних заходів і дотриманні всіх умов карантину нашими громадянами!!!

Хочу звернутись до всіх, кому буде потрібна медична допомога, інформувати свого сімейного лікаря про Ваші можливі контакти по коронавірусу, зв'язуйтесь з лікарем спочатку по телефону, оговорюйте з ним всі ваші подальші діі, не поширюйте інфекцію! Так ми зможемо мінімізувати контакти і локалізувати вогнище інфекціі.

Це дуже важливо!!!

Важливо не відправити лікаря в самоізоляцію, щоб він міг і далі надавати допомогу! Прохання до всіх дотримуватись карантину і правил самоізоляції!!!

Прохання до осіб, які захворіли, правдиво розповідати про свої контакти з людьми, з якими Ви спілкувались, адже ми не зможемо їх обстежити і цим Ви наражаєте на небезпеку і їх, і тих людей, з якими вони будуть спілкуватись!

Не залишайте місце своєї самоізоляції, дотримуйтесь усіх правил!!!

Будьте здорові! Бережіть себе і своїх близьких!!!",- повідомила лікарка.

Також нагадуємо, що тернополян попереджають про можливу загрозу від отруйних цукерок, що потрапили на український ринок.

Коронавірус Тернопільщина карантин епідемія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі