"Має спортивні досягнення": як зараз живе хлопчик на ім'я Янукович у Західній Україні (ВІДЕО)

"Має спортивні досягнення": як зараз живе хлопчик на ім'я Янукович у Західній Україні, Георгій Шевчук

Нещодавно стало відомо, що на Закарпатті багатодітна матір назвала сина Зеленським. Ім’ям чинного президента на Закарпатті дитину називають не вперше.

За кілька кілометрів від Зеленського, поблизу Ужгорода у селі Середньому живе Янукович.

"Хотіла, аби Янукович виграв вибори. А то раз - він уже програв. А я була вагітна і сказала, якщо буде хлопчик, то дамо йому ім’я Янукович", - ділиться матір Олена Брежинська.

Зараз йому вже десять. Навчається одразу у двох школах та захоплюється футболом. За гарну гру має кілька медалей і вболіває за Барселону. Живе разом ще із чотирма братами та сестрами. На відміну від Зеленського, має власну кімнату із великим ліжком та телевізором.

Батько Януковича каже – на незвичне ім’я сина давно ніхто не звертає увагу.

"Не реагували у нас люди на імена. У нас люди звикли до такого. У нас тут всякі імена дають – індійські, турецькі. У нас це звично", - каже батько Януковича Іван Брежинський.

Конкуренції із юним Зеленським Янукович не відчуває. Каже, у майбутньому мріє стати професійним футболістом, і аж ніяк не політиком.

Нагадаємо, Дьопйош Зеленський Євгенович народився на Закарпатті 23 березня. Матір каже, що захоплюється чинним президентом країни та мріє, щоб він приїхав у гості.

Детальніше дивіться у відео "ТСН".

Хлопчик_на_ім'я_Янукович
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі