Матері трьох дітей із Тернопільщини потрібна допомога (ФОТО)

Молодій матері із села Хлопівка, що на Тернопільщині, потрібна допомога усіх небайдужих. У жінки виявили злоякісну пухлину.

У Світлани, яка є матір’ю трьох дітей, жительки Гусятинського району, діагностували злоякісну пухлину у матці – IV стадія. Спочатку жінка лікувалася у Львові, але через брак коштів переїхала до Тернополя та проходить на даний час лікування у місцевому онкологічному диспансері. Світлані потрібна допомога усіх, хто має можливість поділитися коштами, адже у сім’ї грошей на лікування більше не має, пише Терен.

Усі, хто бажає поділитися хоча би гривнею, можуть зробити це на картку ПриватБанку Добрянської Світлани Михайлівни: 5168 7573 2672 1208.

Матері трьох дітей із Тернопільщини потрібна допомога (ФОТО), фото-1 Матері трьох дітей із Тернопільщини потрібна допомога (ФОТО), фото-2 Матері трьох дітей із Тернопільщини потрібна допомога (ФОТО), фото-3 Матері трьох дітей із Тернопільщини потрібна допомога (ФОТО), фото-4 Матері трьох дітей із Тернопільщини потрібна допомога (ФОТО), фото-5 Матері трьох дітей із Тернопільщини потрібна допомога (ФОТО), фото-6
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі