Прізвища шанованих тернополянами героїв таки є в тестах ЗНО (фото)

У шкільну програму ніяких прізвищ не вносилось і не вилучалось із неї.

Про це сказав міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник у понеділок після прес-конференції, передає ІА «Наголос».

«Ще раз кажу, в шкільній програмі ніяких прізвищ не вносилось і не вилучалось. Програма - це загальний документ. У кожному періоді учень характеризує певний період, який неможливо схарактеризувати без політичних осіб», - пояснив міністр.

Д. Табачник також передав завдання з історії України, що перебувають у Банку тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання і показав прізвища Шухевича і Бандери у тестах.

«Оце просто 15 навмання роздрукованих і вони викликали величезне обурення у представників лівих сил. Тут, наприклад, є шосте питання: «Видатними представниками радянського партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни були... Відповідь а: Тимошенко, Кирпонос, Ватутін, б: Мельник, Бандера, Шухевич», - заявив міністр.

Прізвища шанованих тернополянами героїв таки є в тестах ЗНО (фото), фото-1

23 січня прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту повідомила, що імена провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери і головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича можуть бути в цьогорічних питаннях зовнішнього незалежного оцінювання з історії України попри те, що вони вилучені з програми цього оцінювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі