• Головна
  • Змінити робочий графік пропонують тернопільським роботодавцям
19:03, 11 липня 2020 р.
7

Змінити робочий графік пропонують тернопільським роботодавцям

Оскільки громадський транспорт в умовах карантинних обмежень не може одночасно перевозити велику кількість пасажирів. Відтак у години пік чимало тернополян мають проблеми з добиранням на роботу.

Начальник міського управління транспортних мереж  Олег Вітрук рекомендує тернопільським роботодавцям розпочинати робочий день пізнішої пори, а пільговикам уникати поїздок вранці, пише зз.

«Хочу рекомендувати керівникам установ, організацій змістити частково режим роботи, щоб частина людей могли добиратися на роботу після десятої години ранку. Щодо наших пільгових перевезень, хотілося б звернутися до пільговиків, які в нас часто добираються на ринки, щоб вони змістили свої відвідування на пізніший час, щоб працюючі люди могли добратися на роботу. Транспорт працює в режимі адаптивного карантину. Всі перевізники проінструктовані про необхідність дотримання вимог щодо кількості пасажирів. Проводяться регулярні перевірки. У більшості водії дотримуються встановлених обмежень. Дезінфекція проводиться регулярно. Маємо деякі проблеми в години пік. Водії не можуть забирати усіх пасажирів».

Нагадаємо, під час адаптивного карантину у Тернополі маршрутки і тролейбуси перевозять пасажирів лише на сидіннях. Також у громадському транспорті залишається обов’язковим масковий режим. За дотриманням правил стежить поліція і держпродспоживслужба.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #робота #графік

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
а
11 липня 2020 р., 19:32
Заберіть пенсіонерів з маршруток - до обіду. І буде всім щастя
Sooher
11 липня 2020 р., 21:37
Відмінити безоплатний проїзд пенсіонерам з 7.00-9.00,16.00,.-17.00 і буде все гаразд.
Тернополянка
12 липня 2020 р., 14:33
Допоки пенсіонери будуть  стояти кісткою в горлі в цієї недолугої молоді.  Чим ця молодь відзначилися, що претендує на щастя, за рахунок пенсіонерів, які в свій час створили всі ці блага,  якими вони користуються . Хто їм допоможе це втямити. Де їхня повага до старших людей і, нарешті, совість???! Ганьба!!!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...