• Головна
  • "Всі працівники звільнилися": у Коропці на Тернопільщині збирають гроші... на зарплати лікарям
10:27, 13 липня 2020 р.

"Всі працівники звільнилися": у Коропці на Тернопільщині збирають гроші... на зарплати лікарям

"Всі працівники звільнилися": у Коропці на Тернопільщині збирають гроші... на зарплати лікарям

У Коропці весь персонал місцевої лікарні звільнився через невиплату зарплат.Таку інформацію оприлюднив у фейсбук-спільноті Коропець-Інфо Степан Дворський.

Чоловік закликає небайдужих скинутися на зарплати лікарям.
"Шановні коропчани, жителі навколишніх сіл, ви знаєте, яка ситуація склалася з фінансуванням нашої лікарні. Від НСЗУ лікарня отримує щомісяця 3562 грн, цього дуже мало. Після двох місяців роботи, не отримавши ні копійки заробітної плати (кошти від НСЗУ пішли на сплату податків), всі працівники звільнилися, їм досі не виплачена зарплата. Якщо хтось може чимось допомогти-будемо дуже вдячні,ось рахунок лікарні в Ощадбанку- UA053385450000026003300265295. На папері лікарня ще існує, якщо буде фінансування, вона може працювати, лікувати людей", – напиав чоловік.

Користувачі соцмережі такою інформацією шоковані.
"Хтось може написати правду, що насправді відбувається?? ? Недавно ще всі говорили, що лікарня не може функціонувати через медреформу (хоча, згідно медреформи замість медичних закладів , у яких не має майбутнього, можна було створити інше, там йде перелік. На це був певний час і держава виділяла великі дотації, якими мали розпоряджатися ОТГ, бо від часу створення ОТГ районні ради не мали права керувати та розподіляти ці кошти.).І всі говорили що з 1 квітня лікарня припиняє існування!.... І чому всі звільнилися, а не написали колективну заяву - звернення??Чи знов позиція "нащо сі будемо сварити, свої люди" і краще нехай нас мають ні за що і дальше ?... Людей, напевне, мали звільнити у зв'язку з чимось (причина була)... Як може так бути, що на папері існує, а фінансування відсутнє???.... В мене складається враження, що знову людьми і людськими коштами хочуть себе врятувати і дірки залатати....... Я не проти допомоги,але чому нас, жителів громади ніхто не питав, коли мова йшла про фінанси і їх призначення???.... До Дворського С. С.не маю жодних претензій та запитань. Підтримую його звернення, бо не має іншого виходу, напевне...", – коментує Надя Герасимів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коропець #лікарня #зарплати

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...