• Головна
  • У Тернополі від дерев залишилися одні стовбури (фото)
09:30, 6 березня 2013 р.

У Тернополі від дерев залишилися одні стовбури (фото)

В парку Шевченка комунальники навколо озера Чайка обрізали тополі. Та зробили це так, що від дерев залишилися невисокі стовбури.

Ініціаторів та виконавців лісоповалу на момент фотозйомки на місці не було – працювали тільки працівники електромереж, які знімали з дерев кабель.
Очевидно, що дерева повністю вирубають, оскільки вони протягом останніх років дедалі частіше всихаються. Цим тополям уже понад півстоліття, а тому вони вже своє віджили. Що посадять на їх місці і чи взагалі там будуть дерева – побачимо.

У Тернополі від дерев залишилися одні стовбури (фото), фото-1

 DSCF4128-1024x768

 DSCF4129-1024x768

 DSCF4132-1024x768

 DSCF4133-1024x768

 DSCF4136-1024x768

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Найшкідливіший спосіб приготування кави: чому ранковий напій може "садити" серце
Оголошення