• Головна
  • У Тернополі розшукують чоловіка, що обікрав магазин "Єва" (ВІДЕО)
21:01, 30 липня 2020 р.

У Тернополі розшукують чоловіка, що обікрав магазин "Єва" (ВІДЕО)

Співробітники Тернопільського відділу поліції встановлюють особу невідомого чоловіка, причетного до злочину. Незнайомця підозрюють у крадіжці товару з магазину «ЄВА», що на вулиці Текстильній.
Подія трапилась 26 липня, близько 14 години. Камера відеоспостереження зафіксувала зловмисника.
Правоохоронці звертаються до краян, якщо ви володієте будь-якою інформацією про дану особу, телефонуйте за номером 27-11-70 або на лінію "102".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #розшук #магазин #злодій

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Володимир
30 липня 2020 р., 11:42
Нехай і менти працюють , а не байдики б'ють... Їм за це гроші платять... І до речі платять з наших податків...
ДБР
31 липня 2020 р., 09:36
Прошу, почистити коменти від спамерів.
Цинік
2 серпня 2020 р., 11:50
Постійні кражі і постійно в Єві. Зробіть як з злодієм акумулторів на масиві Дружба. Крав допоки біля офісу Мариновського не знайшли втопленим В ставі з руками доверху. Допомогає, більше не краде акумуляторів.
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення