• Головна
  • ТНЕУ – лідер серед закладів вищої освіти України економічного профілю!
10:40, 30 липня 2020 р.
3

ТНЕУ – лідер серед закладів вищої освіти України економічного профілю!

На сайті www.webometrics.info опубліковано оновлену версію вебометричного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities (Edition 2020.2.0). Відповідно до даних рейтингу Тернопільський національний економічний університет посідає 6-те місце серед 317 українських закладів вищої освіти (http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20) і, водночас, є першим серед зво економічного профілю!

Рейтинг складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC) при Міністерстві науки та інновацій Іспанії двічі на рік – у липні та у січні. Рейтинг Webometrics оцінює більше 24 000 зво світу та укладається з 2004 року однією з найбільших наукових установ Європи – Національною дослідницькою радою Іспанії.

Головною метою рейтингу є сприяння академічної присутності в Інтернеті, підтримання відкритого доступу для значного збільшення передачі наукових і культурних знань в університетах світу. Його методологія заснована на аналізі представленості університету в глобальному інформаційному просторі і непрямим чином дозволяє оцінити освітні та науково-дослідні досягнення зво.

Щиро вітаємо наукову спільноту ТНЕУ з відмінним результатом! Це підтверджує, що команда університету ефективно працює задня якісного позиціонування ТНЕУ як сучасного інноваційного освітньо-наукового центру, відомого не лише в Україні, а й на міжнародній арені!

Зичимо науковцям нашого університету невпинного руху вперед – до нових досягнень і перемог!

ТНЕУ – лідер серед закладів вищої освіти України економічного профілю!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тнеу. новини тнеу #тернопільський національний економічний університет,

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
АБАБАГАЛАМАГА
30 липня 2020 р., 11:15
Тернопільський Наційональний Ехоно ...Екоко ...Екомічічний ..... 7ука 6ля я hуярю hуярю , а воно не йде ...степлєр #обаний
Кураж
30 липня 2020 р., 21:44
Та дурня це все, вже вся юкрайна знає, що тернопольскі вузи самі себе нагороджують . Стидоба.
я
31 липня 2020 р., 14:27
Тупий заклад, неуки,там нема професійних викладачів.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...