"Двоє діток в цій сім’ї вже померло": батьки-алкоголіки споювали рідних дітей, волонтери просять про допомогу (ФОТО)

"Двоє діток в цій сім’ї вже померло": батьки-алкоголіки споювали рідних дітей, волонтери просять про допомогу, Георгій Шевчук

Неприємний, але повчальний, випадок стався у сусідній області: на Буковині з родини в Герцаївському районі було вилучено дітей. Вже вирішено, що саме саме старший брат стане їхнім опікуном. На даний момент, волонтери вже знайшли помешкання для проживання дітей у майбутньому.

Як повідомляє "Molbuk", історію сім'ї розповіла волонтерка Марта Левченко. За її словами, батьки діток зловживають алкоголем, а двоє малюків уже померли, у крові одного з них при розтині було виявлено алкоголь.

Активісти, дізнавшись про ситуацію в родині, звернулися до служби у справах дітей. Напередодні комісія таки вирішила позбавити подружжя батьківських прав.

"За весь цей час, батьки так ні разу і не приїхали до дітей. Натомість вони продовжували пити і ще більше...⁣ Але вчора, дізнавшись про заплановане засідання комісії з батьківських прав, мама таки вирішила забрати дітей. Абсолютно нетвереза вона волокла 4-річну Марічку за руку під дощем по багнюці. В сумці дзвякали пляшки горілки...⁣⁣⠀Та комісія вчора стала на сторону дітей і прийняла рішення рекомендувати суду позбавити батьків батьківських прав на дітей задля збереження їхнього життя (адже двоє діток в цій сім’ї вже померли, в крові дитинки при розтині знайдено алкоголь!)⁣⁣", - розповіла волонтерка.

За її словами, старший брат висловив бажання стати їхнім опікуном та вже збирає весь пакет документів. Тим часом йому дали дозвіл уже забрати діток до себе. Втім, юнак свого житла не має, діти нині перебувають у бабусі. Та невдовзі діти можуть переїхати у власний будинок: для цього потрібно зібрати 5 тисяч доларів, яких не вистачає.

"Ми знайшли прекрасний будинок у Хотинському районі, в який вже можна заходити і жити. Там три кімнати і кухня, газ, стайня, літня кухня, стодола, погріб, 30 соток землі! У селі є садочок і школа! Також місцевий підприємець Володимир, прекрасна людина, готовий не тільки надати Петру роботу, а й допомогти з облаштуванням дому, меблями, і надалі допомагати гуманітарно, продуктами, і, навіть, додати 2 тисячі доларів на купівлю хати. Отже нам потрібно зібрати ще 5 тисяч доларів, і Петро зможе із своїми меншими братиками і сестричками розпочати нове спокійне життя, без побоїв, приниження, рабства, страху, та бідності", - написала марта Левченко.

Реквізити для допомоги:⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣Приват банк: 5169 3305 2004 4568

картковий рахунок БФ "Я майбутнє України" оформлений на керівника фонду Левченко Марту ⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀МФО 356282⁣⁣⠀⁣⁣⠀ЕДРПОУ 37830229⁣⁣⠀⁣⁣⠀UA373562820000026008051509451⁣⁣⁣⁣⠀⁣⁣⠀

Призначення платежу: допомога Морозу Петру.

"Двоє діток в цій сім’ї вже померло": батьки-алкоголіки споювали рідних дітей, волонтери просять про допомогу (ФОТО), фото-1 "Двоє діток в цій сім’ї вже померло": батьки-алкоголіки споювали рідних дітей, волонтери просять про допомогу (ФОТО), фото-2 "Двоє діток в цій сім’ї вже померло": батьки-алкоголіки споювали рідних дітей, волонтери просять про допомогу (ФОТО), фото-3
Дітей_вилучили батьки_пияки новий_дім
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі