Вихователька поглумилася над дитиною: малюк у мокрих штанцях ридав посеред вулиці (ВІДЕО)

Приголомшливий випадок, який обурив усю Україну, стався у Запоріжжі: там в одному з дитячих садочків вихователька жорстоко познущалася і принизила маленького хлопчика за його вчинок. Про це повідомила волонтерка Злата Некрасова в Instagram.

Як інформує "RZ", у дитячому садку “Золотий ключик”, що по вулиці Гоголя 175, стався дуже неприємний інцидент. Група дітей з вихователькою перебували на дитячому майданчику. В цей час хлопчик 6-ти років попросився у няні в туалет, проте вона ніяк не відреагувала.

Дитина довго терпіла і від відчаю сходила в туалет під дерево, прямо на майданчику. Няня відреагувала на цю дію досить грубо по відношенню до хлопчика. Вона зібрала навколо всіх дітей і почала його висміювати. Крім цього, майданчик залишається не прибраний вже кілька днів. За словами волонтерки новина про цей інцидент була опублікована у виданні “Актуальне Запоріжжя”.

Після цього надійшов дзвінок від в.о. директора дитсадка з проханням прибрати публікацію. Волонтерка і мама хлопчика вважають подібну поведінку з дітьми неприпустимою і бажають покарати виховательку, щоб подібне більше не сталося з жодною дитиною.

“Ми завжди виступаємо в інтересах дітей, ніхто не має право нівечити дитячу психіку. І якщо хоч один з батьків вважає це нормальним, Ви також аморальні як і вихователь”, – додала Злата Некрасова.

Вихователька знущання дитина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі