"Благаю, врятуйте мого сина": тернополян просять допомогти чоловіку, якого збив автомобіль (ФОТО)

"Благаю, врятуйте мого сина": тернополян просять допомогти чоловіку, якого збив автомобіль, Георгій Шевчук

"Будь ласка, благаю допоможіть! Кожна копійка дорога! Давайте подаруємо життя моєму єдиному синові Шулю Івану Михайловичу, 1978 року народження!", - благає 62-річна пенсіонерка-мати Шуль Ірина Іванівна.

Небайдужих тернополян закликають допомогти чоловіку, який зіткнувся з великою бідою: в результаті наїзду автомобіля він опинився у лікарні з численними важкими травмами.

Шуль Іван Михайлович 29 липня 2020 року близько 22 години потрапив у ДТП на пішохідному переході по вулиці Тернавського у м. Тернополі. На нього здійснив наїзд водій автомобіля Ланоса. Внаслідок ДТП в Івана відкрита черепно мозкова травма, перелом основи та скріплення черепа справа, перелом кістко лицевого черепа справа, переломи ребер, тріснуті легені, перелом носа, щелепи, шиї, ноги та багато інших травм.

На даний час, Шуль Іван перебуває на лікуванні у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської університетської лікарні без свідомості, в стані коми. На лікування потрібна велика сума коштів, яких у батьків – пенсіонерів немає. Лікарі роблять все можливе аби врятувати життя потерпілого в ДТП.

Просимо підримати родину Шуль! У кого є така можливість. Кожен навіть невеликий внесок дає Івану шанс на повернення до життя.

Реквізити для перерахування коштів на лікування Шуль І.М. можна перерахувати на картковий рахунок мами: 5168 7427 2389 3974 – АТ КБ "ПриватБанк" (Шуль Ірина Іванівна). 

"Благаю, врятуйте мого сина": тернополян просять допомогти чоловіку, якого збив автомобіль (ФОТО), фото-1 "Благаю, врятуйте мого сина": тернополян просять допомогти чоловіку, якого збив автомобіль (ФОТО), фото-2 "Благаю, врятуйте мого сина": тернополян просять допомогти чоловіку, якого збив автомобіль (ФОТО), фото-3
ДТП наїзд_автомобіля допомога небайдужі_тернополяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі