Запроси «Свято морозива» від «Ласунки» до свого міста!

Запроси «Свято морозива» від «Ласунки» до свого міста!, Доброва Евгения

Літо цього року стало особливим для всієї України, адже цьогорічний відпочинок у багатьох із нас зазнав суттєвих змін. Це саме стосується і компанії «Ласунка», бо нам довелося швидко вигадати, як саме поділитися радістю із шанувальниками морозива. Тому що наразі ми не маємо змоги провести, улюблені багатьма, «Свята морозива», як ми робили до чого часу.

Таким чином, ми вирішили, що візьмемо головні складові «Свята морозива» та створимо щось нове та надзвичайне, а саме – яскравий позашляховик з величезною фігурою ріжка «Гран-прі» у кузові. І він, завантажений гарним настроєм, подарунками, повітряними кульками та смачним морозивом, вирушить у тривалу подорож всією країною, аби наповнити ваше літо чудовими спогадами та незабутніми емоціями!

Запроси «Свято морозива» від «Ласунки» до свого міста!, фото-1 Запроси «Свято морозива» від «Ласунки» до свого міста!, фото-2

Наш незвичайний пікап відвідав вже багато населених пунктів та не збирається на цьому зупинятися, адже ми упевнені, що багато хто хотів би зустріти «Виробника щастя» саме у своєму місті. До речі, кожен, хто матиме бажання сфотографуватися з нашим крутим авто, зможе стати учасником розіграшу на сайті https://svyato.lasunka.com/, та, у разі перемоги, отримати класний приз – фірмовий велосипед від ТМ «Ласунка».

Щоб дізнатися більш детально про умови акції, наш подальший маршрут або як запросити ice-мобіль до свого міста – перейдіть за посиланням https://svyato.lasunka.com/.

Створюй приємні спогади разом із ТМ «Ласунка»!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі