• Головна
  • Тернополянин обладнав підпільну нарколабораторію в орендованій квартирі
18:40, 4 серпня 2020 р.

Тернополянин обладнав підпільну нарколабораторію в орендованій квартирі

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 306, ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 2 ст. 313, ч. 2 ст. 317 КК України стосовно організованої групи, що займалася незаконним виготовленням, зберіганням, перевезенням з метою збуту та збутом особливо небезпечної психотропної речовини – амфетаміну.

За версією слідства, тернополянин разом зі співмешканкою обладнав підпільну нарколабораторію в орендованій ним квартирі. До збуту виготовленого там амфетаміну він залучив ще кількох спільників, теж жителів Тернопільщини.

Інгредієнти для виготовлення наркотиків зловмисники замовляли через Інтернет, а отримували на одному із поштових відділень обласного центру. Організована група діяла впродовж 2019- 2020 років та була викрита правоохоронцями.
Розслідування здійснювали слідчі ГУНП під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #амфетамін #нарколабораторія

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
666
5 серпня 2020 р., 09:37
Уолтер Уайт українського розливу...😂
Антидот
9 серпня 2020 р., 17:48
Сидітимуть разом з наркоторговцями з с.Ліски Збаразького району де були причетні прокурори, працівники сбу, прокуратури Збаразького району, поліції(міліції). Адже суд ще не оприлюднював вирок усім учасникам наркобізнесу і нарколабораторії.
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення