Відразу в чотирьох областях України можуть ще більше посилити карантин з наступного тижня

Відразу в чотирьох областях України можуть ще більше посилити карантин з наступного тижня, Георгій Шевчук

З 11 серпня відразу в чотирьох областях нашої країни можливе суттєве посилення карантинних засобів з метою запобігання подальшого поширення коронавірусу.

Як інформує "Під прицілом", серед цих чотирьох областей (посилення можливе у Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Харківській областях) дві є сусідніми з Тернопільщиною. Наразі ці регіони знаходяться в "зеленій зоні".

Як повідомив Тимофій Милованов – директор Київської школи економіки, яка допомагає МОЗ з аналітикою по COVID-19, зазначені регіони можуть покинути "зелену зону" через те, що у них п'ять днів поспіль зростає кількість хворих коронавірусом.

"Вже з понеділка чотири нові області можуть перестати бути зеленими... Мова йде про Рівненську, Хмельницьку, Чернігівську та Харківську області, де вже 5 днів поспіль перевищується принаймні один з встановлених урядом показників – коефіцієнт виявлення випадків інфікування або показник динаміки зростання", – написав Милованов. За його словами, рішення по областях буде ухвалювати Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка збереться 7 серпня.

Карантин Тернопільщина чотири_області посилення_заходів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі