Відома телеведуча підтримала флешмоб, опублікувавши фото, на яких годує дітей грудьми (ФОТО)

Чимало відомих жінок України вирішили долучитися до флешмобу #breastfeedingsupportweek, який організовано у рамках тижня підтримки грудного вигодовування. Цього разу флешмоб підтримала українська телеведуча Марічка Падалко. Зірка каналу "1+1" опублікувала архівні фото із різних періодів життя, де видно, як вона годує грудьми своїх дітей.

"Вигодовування маленької дитини - це один із теплих спогадів материнства, який ніколи не повернеш. Багато "картинок" можна відтворити і в "дорослому" дитинстві, а це - ні. Це додаткова цінність, про яку я згадую в Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Здається, в наш час вже немає потреби агітувати жінок за ГВ, бо давно вже це стало мейнстрімом. Взагалі, мам, які об’єктивно не можуть годувати немовля грудним молоком, не більше 5 відсотків за світовою статистикою. Всі інші випадки - від власного вибору "не годувати" до браку підтримки, знань і кваліфікованої допомоги, коли виникають проблеми. 

Телеведуча зазначила, що через брак досвіду вона іноді робила помилки. Для прикладу, як додала Марічка Падалко, вона надто фанатично ставилася до грудного вигодовування. Так, до 6 місяців це було єдине, що пив її малюк. Тож, коли під час хвороби дитині треба було багато пити води, вона не знала, що це таке. У відповідь шанувальники оцінили природність Марічки та поділилися власним досвідом.

Відома телеведуча підтримала флешмоб, опублікувавши фото, на яких годує дітей грудьми (ФОТО), фото-1 Відома телеведуча підтримала флешмоб, опублікувавши фото, на яких годує дітей грудьми (ФОТО), фото-2 Відома телеведуча підтримала флешмоб, опублікувавши фото, на яких годує дітей грудьми (ФОТО), фото-3

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що тернополяни підтримують грудне вигодовування, а також мешканці Тернополя поділилися своїми думками чи доречне грудне вигодовування в громадських місцях.

breastfeedingsupportweek тиждень_грудного_вигодовування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі