МОЗ наполягатиме на посиленні контролю за дотриманням правил карантину

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу 8 серпня заявив, що буде наполягати на посиленні контролю за дотриманням правил карантину в нашій країні. Він зазначив, що попри непопулярність цих кроків серед населення, вони необхідні.

"Ми бачимо дуже суттєве погіршення ситуації. Я буду звертатися до своїх колег, які відповідають, у тому числі, за контролювання всіх наших обмежувальних заходів. Справа в тому, що, якщо ми не змінимо легковажне ставлення до COVID-19, це не якась політична іграшка, а реальна хвороба, яка кожного дня забирає життя українців... Тому ми не можемо собі дозволити ставитися легковажно. Я, як міністр охорони здоров'я, буду звертатися щодо посилення контролю за всіма правилами, встановленими в Україні, за всіма обмежувальними заходами", - сказав він. 

"Я розумію вас, шановні українці, що ми всі втомилися і хочемо повернутися до того життя, яке в нас було до пандемії. Але заради життя та здоров’я вас і ваших близьких, мені здається, що ми повинні робити такі кроки", - повідоми міністр МОЗ України Максим Степанов. 

карантин МОЗ Степанов,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі