"Різонула його смерть, за кермом схопило серце": хрещена мати Павла Павліка про свою реакцію на трагедію (ФОТО)

"Різонула його смерть, за кермом схопило серце": хрещена мати Павла Павліка про свою реакцію на трагедію, Георгій Шевчук

Українська співачка Анжеліка Рудницька, яка є хрещеною матір'ю сина Віктора Павліка Павла, розповіла, що в неї почалися проблеми з серцем після смерті хлопця.

Як інформує "Obozrevatel", за словами Рудницької, у неї "схопило серце", коли вона була за кермом – артистка їхала на фестиваль до Луцька. Їй довелося терміново звернутися до лікаря. Про це співачка написала на особистій сторінці в Facebook.

"Так важко різонула смерть Паші Павліка... Сьогодні схопило серце дорогою на фестиваль. Я була за кермом, додумалася зателефонувати лікарці. Все зробила, як вона рекомендувала. Сіла з ліками на пеньок край дороги. Незнайома жінка впізнала й запропонувала допомогу. Але якось обійшлося", – поділилася Рудницька.

Могила Павла Павліка
Могила Павла Павліка

Також вона зазначила, що смерть свого 21-річного похресника пережила дуже важко, і подякувала всім небайдужих за підтримку.

"Спасибі, друзі, за підтримку! Була впевнена, що я – сильніша. Треба терміново відновлюватися..." – додала Анжеліка.

Анжеліка Рудницька, Віктор Павлік із новонародженим Павлом
Анжеліка Рудницька, Віктор Павлік із новонародженим Павлом

Раніше Анжеліка Рудницька показала знімки з похорону Павла Павліка, написавши зворушливе звернення до свого похресника. Також батько померлого хлопця Віктор Павлік показав у мережі зворушливе відео з сином в його останні дні життя. Від важкої хвороби і 18 курсів хіміотерапії хлопець практично не міг говорити й не розплющував очей.

Хрещена_мати_Павла_Павліка Анжела_Рудницька Віктор_Павлік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі